Вівторок, 16.07.2019, 11:11
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Категорії розділу
Новини [51]
Прийомна [24]
Все про студентів
Виставка [0]
Виступи, виставки і т.д.
Цікаве в світі [4]
Цікаві новини
Програми, ігри [5]
Новини по новим програмам, іграм і т.д.
Відділення [9]
Інформація по відділенням
Бібліотека [1]
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Пошук
Друзі сайту
Головна » Статті » Новини

Свято дружби, молодості і добра в Петрівці

Свято дружби, молодості і добра в Петрівці

 

На узбіччі автошляху Одеса - Вознесенськ, на 50 кілометрі від обласного центру, за широкими кронами дерев парку, привітно всіх вітає Петрівський державний аграрний технікум. Велика і дружна єдина родина, яка тут живе і працює, з надзвичайним задоволенням він-шує завжди усіх гостей. Тут всюди затишно і привітно. Але день 15 травня 2009 року видався незвичайний, бо саме на базі цього навчального закладу проводився регіона-льний конкурс «Студент року – 2009».

 

Саме сюди, в найстаріший навча-льний заклад Одещини, з'їхалися позмагатися кращі студенти 12 навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації аж із трьох областей України: Кіровоградської, Миколаївської та Одеської.

Дюжина талановитих, обдарованих, інтелектуально неперевершених, заворожуючих юнаків і дівчат стали учасниками конкурсу. Серед них були кращі представники студентських колективів: Мигійського коледжу Миколаївського ДАУ, Білгород-Дністровського ДАТ, Кіровоградського технікуму механізації сільського господарства, Ізмаїльського технікуму механізації і електрифікації сільського господарства, Компаніївського технікуму ветеринарної медицини Білоцерківського ДАУ, Ананьївського державного економічного технікуму, Новобузького коледжу Миколаївського ДАУ, Одеського морехідного училища рибної промисловості ім. Соляника, Олександрійського технікуму Білоцерківського НАУ, Бобринецького сільськогосподарського технікуму ім. Порика, Вознесенського коледжу       Миколаївського ДАУ.

Честь рідного Петрівського ДАТ довірили захищати студенту 3 курсу відділення «Землевпорядкування» - Коріню Антону.

Для того, щоб вибрати достойного представника, який захищатиме честь нашого Південного регіону на Всеукраїнському конкурсі, працювала конкурсна комісія, яка складалася з представників трьох областей :

Дацько Ірина Леонідівна - заст. директора з виховної роботи Компаніївського технікуму вет. медицини від Кіровоградської області.

Дорошенко Світлана Василівна - заст. директора з виховної роботи Білгород-Дністровського аграрного технікуму від Одеської області.

Микитюк Тамара Григорівна - заст. директора з виховної роботи Вознесенського коледжу від Миколаївської області.

Черніговець Лариса Іванівна - представник Комінтернівського районного відділу освіти.

Очолив конкурсну комісію - директор Петрівського ДАТ, канд. с.-г. наук Бакума Анатолій Володимирович.

Конкурс був настільки насичений та складний, вимагав від учасників підготовленості, всебічної ерудованості, уміння думати, аналізувати, спостерігати, що шановному журі було непереливки, бо визначити кращого з кращих - далеко нелегка справа.

Програмою передбачено було проведення і оцінювання 5 конкурсів. Першим з них був «Візитка», де лише за 3 хвилини кожен конкурсант повинен був представити   себе,   охарактеризувати   спеціальність,   яку   здобуває   і   свій навчальний заклад. Було дуже цікаво, бо кожен з учасників показав свою оригінальність разом із змістовною розповіддю, та вміння триматися перед аудиторією.

Другий етап регіонального конкурсу називався - «Інтелектуальна гра», де за ті ж три хвилини конкурсанти повинні були дати відповідь на 20 запитань. Оскільки запитання були різнорідні, вимагали досить глибоких знань, то учасникам довелося докласти чимало зусиль.

Третій етап конкурсу - «Практичне завдання», де кожен з учасників отримував ситуаційне завдання, що вимагало висвітлити якусь життєву ситуацію, в яку конкурсант може потрапити. Вимагалося за 2 хвилини обдумати ситуацію і дати обґрунтовану змістовну відповідь - як можна вирішити дану проблему.

Четвертий етап конкурсу - «Музична кіновікторина», під час якого на екрані демонструвалися фрагменти з відомих популярних фільмів, після показу яких конкурсанти повинні були відповісти на запитання. Цей конкурс вимагав особливої спостережливості, уваги.

Самим цікавим, змістовним та оригінальним був останній етап конкурсу -«Ярмарок талантів». Саме тут кожен з конкурсантів продемонстрував свою неповторність, розкрив власну область захоплень.

Відверто кажучи, після цього конкурсу не залишилось сумнівів, що майбутнє неньки України - в надійних руках, бо незважаючи на всі негаразди в країні та фінансово-економічну кризу, наша молодь стремиться до вершин, не падає духом ні за яких обставин, освоює успішно різні професії і вірить в світле майбуття. І хоча, за вимогами конкурсу, після великих зусиль, журі сповістили ім'я конкурсанта-переможця (Соловей Андрій), але все ж перемогла - дружба. Проста щира студентська дружба, завдяки якій на протязі більше трьох годин були об'єднані єдиною незримою ниткою взаєморозуміння всі присутні в залі, журі, конкурсанти, учасники, які заповнювали паузи між турами конкурсу.

Проведений захід показав, що студенти - єдина дружна сім'я, незалежно від віку, обраної спеціальності і національності.

Всі присутні зійшлися на думці, що такі конкурси треба проводити частіше, бо позитивні емоції допомагають бути життєрадісними, всебічно розвиватися, надихають на самовдосконалення.

Викладач Петрівського ДАТ Книш О. А.

Категорія: Новини | Додав: PDAT (01.06.2009)
Переглядів: 941 | Коментарі: 2 | Рейтинг: 2.5/2
Всього коментарів: 2
2 Antonov  
Хорошая стья Спасибо что вспомнели про меня. Давайте чаще делать такие мероприятия.

1 ViktorV  
Вітаю усіх присутніх даного порталу.
Окремо хочеться привітатися з Вами Юрій Анатолійович...
Отже ПРИВІТ ВСІМ...=)
Гарна стаття але є декілька зауважень...промодеруйте будь ласка...

Ім`я *:
Email *:
Код *: