Неділя, 16.05.2021, 23:01
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Категорії розділу
Новини [51]
Прийомна [24]
Все про студентів
Виставка [0]
Виступи, виставки і т.д.
Цікаве в світі [4]
Цікаві новини
Програми, ігри [5]
Новини по новим програмам, іграм і т.д.
Відділення [9]
Інформація по відділенням
Бібліотека [1]
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Пошук
Друзі сайту
Головна » Статті » Прийомна

У категорії матеріалів: 24
Показано матеріалів: 21-24
Сторінки: « 1 2 3

Сортувати по: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Переглядам
Провадження освітньої діяльності у Петрівському державному аграрному технікумі здійснюється відповідно до ліцензії Міністерства освіти і науки серія АВ
№ 443683, дата отримання - 01. 06. 2009р. термін дії ліцензії до 01.07.2013р.

Правила прийому розроблені Приймальною комісією Петрівського державного аграрного технікуму відповідно до Умов прийому до вищих навчальних закладів України, затверджених наказом Міністерства освіти і науки України № 961 від 19 жовтня 2010 року та зареєстрованих у Міністерстві юстиції України 28 жовтня 2010 р. за № 999/18294.

І. Загальні положення

1.1. Петрівський державний аграрний технікум оголошує набір на підготовку фахівців з вищою освітою за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодшого спеціаліста, відповідно до ліцензії в межах ліцензованого обсягу. (див. Додаток 1).
1.2. До Петрівського державного аграрного технікуму приймаються громадяни України, а також особи без громадянства, які проживають на території України на законних підставах, мають відповідний освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень та виявили бажання здобути вищу освіту.
1.3. Прийом до Петрівського державного аграрного технікуму за освітньо– кваліфікаційним рівнем молодшого спеціаліста, здійснюється за конкурсом незалежно від джерел фінансування.
1.4. Для вступників, які потребують поселення в гуртожиток під час вступу, надання місць у гуртожитку гарантовано.
Всі абітурієнти забезпечуються гуртожитком.
Це п'ятиповерхові будівлі з блоковою системою розміщення 2-х та 4-х місцевих кімнат. На кожному поверсі гуртожитків є побутові кімнати обладнані електроплитами, на перших поверхах розташовані душові кімнати.

2. Вимоги до рівня освіти вступників

2.1. На навчання для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста, приймаються особи з повною загальною середньою освітою.
2.2. На навчання для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста з одночасним здобуттям повної загальної середньої освіти приймаються особи з базовою загальною середньою освітою.
2.3. Петрівський державний аграрний технікум приймає на перший (зі скороченим терміном навчання) або другий курс (з нормативним терміном навчання на вакантні місця) осіб, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень кваліфікованого робітника, на визначену кількість місць для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста за умови вступу на споріднену спеціальність (див. Додаток 2).
2.4. Петрівський державний аграрний технікум здійснює прийом студентів на старші курси у порядку переведення та поновлення в межах вакантних місць ліцензованого обсягу відповідно до Положення про порядок переведення, відрахування та поновлення студентів вищих закладів освіти, затвердженого Наказом Міністерства освіти України № 245 від 15 липня 1996 року. Перевищення ліцензованого обсягу допускається лише у разі поновлення осіб, які повертаються після академічної відпустки.

3. Фінансування підготовки фахівців

3.1. Фінансування підготовки фахівців у Петрівському державному аграрному технікумі здійснюється:
за рахунок видатків державного бюджету — за державним замовленням;
за рахунок коштів фізичних, юридичних осіб.
3.2. Громадянин України має право безоплатно здобути вищу освіту на конкурсній основі, якщо певний освітньо-кваліфікаційний рівень громадянин здобуває вперше.
3.3. Громадянин України має право безоплатно здобувати вищу освіту за другим напрямом (спеціальністю), якщо він за станом здоров’я втратив можливість виконувати службові чи посадові обов’язки за отриманою раніше кваліфікацією, що підтверджується висновками медико-соціальної експертної комісії.

Прийомна | Переглядів: 661 | Додав: As_Alex | Дата: 03.12.2010 | Коментарі (0)

Умови прийому
до вищих навчальних закладів України
 
І. Загальні положення
 
1.1. У цих Умовах терміни вживаються у такому значенні: вступник - особа, яка подала заяву щодо зарахування до вищого навчального закладу на конкурсній основі; вступне випробування - перевірка рівня знань, умінь та навичок особи з конкурсного предмета, з навчальної дисципліни за програмою вищого навчального закладу, рівня здібностей до певного виду діяльності, що проводиться з метою оцінювання зазначеного рівня для конкурсного відбору до вищого навчального закладу у формі зовнішнього незалежного оцінювання, вступного екзамену або творчого конкурсу, фахового випробування; конкурсний бал - підсумкова сума балів вступника, до якої входять результати оцінювання його знань, умінь, навичок, здібностей з конкурсних предметів, творчих конкурсів, фахових екзаменів та інші показники, передбачені цими Умовами та правилами прийому до вищого навчального закладу; конкурсний відбір - процедура відбору вступників на навчання у вищому навчальному закладі за рейтинговим списком вступників;
 
Прийомна | Переглядів: 862 | Додав: shady | Дата: 04.03.2010 | Коментарі (0)

Додаток 1
до Примірних правил прийому до вищого навчального закладу
Перелік спеціальностей
за якими оголошується прийом на навчання, ліцензовані обсяги та нормативні терміни навчання
Освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста

Додаток 2
до Примірних правил прийому до вищого навчального закладу
Перелік спеціальностей для прийому на навчання на перший (зі скороченим терміном навчання) або другий курс (з нормативним терміном навчання на вакантні місця) осіб, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень кваліфікованого робітника, для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста за спорідненою спеціальністю
За денною формою навчання
За заочною формою навчання

Додаток 4
до Типових правил прийому до вищого навчального закладу
Перелік конкурсних предметів у сертифікаті Українського центру оцінювання якості освіти
(вступних екзаменів)

Для вступників на основі повної загальної середньої освіти
Для вступників на основі базової загальної середньої освіти

Прийомна | Переглядів: 839 | Додав: As_Alex | Дата: 03.03.2010 | Коментарі (0)

Прийомна | Переглядів: 1110 | Додав: PDAT | Дата: 11.03.2009

1-10 11-20 21-24