Середа, 14.11.2018, 07:41
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Категорії розділу
Новини [51]
Прийомна [24]
Все про студентів
Виставка [0]
Виступи, виставки і т.д.
Цікаве в світі [4]
Цікаві новини
Програми, ігри [5]
Новини по новим програмам, іграм і т.д.
Відділення [9]
Інформація по відділенням
Бібліотека [1]
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Пошук
Друзі сайту
Головна » Статті » Новини

Культурно-масові заходи Петрівського державного аграрного технікуму
                                           Культурно-масові заходи
                             Петрівського державного аграрного технікуму

 
    Студенти нашого технікуму-це активна, весела, повна енергії та ентузіазму молодь двадцять першого сторіччя. Тому й стараються викладачі, вихователі та художні керівники цей ентузіазм та енергію направити в правильне русло. І щоб текла річка студентського життя бурхливо та жваво, вода в ній, щоб була чистою, не забрудненою сумом та недобрими вчинками. Тому й прикладають всі сили їх наставники для організації студентського дозвілля. Для того і працюють у технікумі багато різноманітних гуртків та секцій.
    Наш навчальний заклад має гарний актовий зал, який майже ніколи не пустує. Весь час проводяться різноманітні заходи: лекції, святкові концерти, тематичні вечори, виховні години, інтелектуальні ігри та ін. Часто навідуються й гості зі своєю програмою, яка завжди йде на користь нашим студентам. Багато уваги приділяється бесідам про здоровий спосіб життя. На цю проблему звертається особлива увага молоді. Студенти приймають активну участь у їх підготовці  та проведенні.
     Дуже приємно відмітити те, що майже жоден захід, чи то святковий концерт, чи тематичне свято, не обходиться без допомоги викладачів. Вони завжди приймають активну участь у залученні студентів до участі у художній самодіяльності, підготовці та проведенні святковий концертів, тематичних вечорів, вечорів відпочинку, спортивних свят та ін. Кожен класний керівник зацікавлений у тому, щоб у його групі було побільше «Зірок» сцени, тому завжди радо допомагає своїм вихованцям у підготовці костюмів, виготовленні декорацій для сцени. Жодному класному керівникові не байдуже, чим займаються їх студенти у вільний від занять час. Особливо це відчувається при підготовці ряду концертів до Дня студента. Адже кожне відділення готує свій захід, отож стараються і студенти, і викладачі бути кращими, подарувати глядачам незабутні хвилини відпочинку. Діти відчувають цю турботу та допомогу, тому часто після концертів від них чути теплі слова подяки, від яких з являється бажання працювати ще краще.
     Технікум забезпечений різноманітною музичною апаратурою, на якій вчаться працювати самі студенти. Хочеться зазначити, що молодь радо приймає участь у житті технікуму, тому завжди відкривають нові й нові таланти. Дуже радує те, що молодь чимось зацікавлена. Вони навчаються самі, та вчать один одного бути дисциплінованими та наполегливими.
    Всі заходи проходять у дуже теплій, дружній обстановці. Друзі та однокурсники щиро підтримують оплесками кожного, хто виходить на сцену, отож і додається у студентів більше впевненості у собі, з являються нові друзі.

            Основні традиційні культурно-масові         заходи
          Петрівського державного аграрного технікуму
 
1.   День Знань
2.   Тематичні вечори
3.   Літературні вечори
4.   Святкові концерти
5.   Інтелектуальні конкурси
6.   Виховні години
7.   Святкові вогники
8.   Спортивні естафети, конкурси
9.   Виставки
10. Виступи команд КВН
11. Свято останнього дзвоника
12. Вручення дипломів
13. Зустріч з випускниками
14. Участь у фестивалі художньої творчості «Софіївські зорі»
15. Козацькі забави

    
 
 
 
 
 

Категорія: Новини | Додав: shady (19.04.2012)
Переглядів: 356 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: