Субота, 15.12.2018, 09:59
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Категорії розділу
Новини [51]
Прийомна [24]
Все про студентів
Виставка [0]
Виступи, виставки і т.д.
Цікаве в світі [4]
Цікаві новини
Програми, ігри [5]
Новини по новим програмам, іграм і т.д.
Відділення [9]
Інформація по відділенням
Бібліотека [1]
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Пошук
Друзі сайту
Головна » Статті » Відділення

Землевпорядкування
ВІДДІЛЕННЯ «ЗЕМЛЕВПОРЯДКУВАННЯ»
 
Завідувачка відділенням – Книш Олена Андріївна
Викладацький склад:
     Біляєва Ірина Вікторівна
     Пугачова Олена Володимирівна.
     Сікорська Світлана Леонідівна.
     Маркіна Юлія Іванівна.
     На сьогоднішній день на відділенні навчається 87 студентів.
За роки роботи відділення дипломи техніка-землевпорядника отримали 436 випускників, з них - 98 з відзнакою. На даний час до випуску готується 24 студентів. Це буде 16 випуск молодших спеціалістів напрямку «землевпорядкування та кадастр».
     Навчальний процес проходить в просторих світлих кабінетах та лабораторіях; для проведення навчальних практик є геодезичний полігон. На відділенні обладнано 14 кабінетів та лабораторій, геокамера. Тут є всі можливості для ефективної організації якісного навчання, проходження навчальних практик із спеціальних дисциплін. Викладацький колектив активно працює в напрямку вдосконалення навчально-виробничого процесу для підготовки висококваліфікованих спеціалістів середньої ланки. Для кращого ознайомлення з сучасними геодезичними приладами, студенти навчальну практику "Автоматизовані зйомки території"" проходять в навчально-практичному центрі, створеному при Полтавському коледжі Полтавської державної аграрної академії. Практичних навичок на виробництві студенти 3-4 курсів набувають проходячи технологічну та переддипломну практики у відділах Держкомзему районів та філіях Державного кадастрового центру.
Відділення "Землевпорядкування" Петрівського ДАТ готує техніків-землевпорядників, в основному, для Одеської області. Але окремі наші випускники працюють в Рівненській, Житомирській, Кіровоградській, Черкаській, сусідній Миколаївській областях і, навіть, у столиці нашої України м. Києві.
Землевпорядник в сучасних умовах
Професія техніка-землевпорядника передбачає застосування його професійних знань та навичок у сфері землевпорядкування, при проведенні кадастрової оцінки землі, проектно-пошукових робіт на об'єктах державної, приватної і колективної форми власності.
Основним завданням землевпорядника у першу чергу є організація належного контролю за дотриманням законодавства України з питань землекористування, землеволодіння, землеустрою і охорони земель, відведення її для внутрігосподарського та індивідуального будівництва, обмір земельних ділянок, ведення земельно-кадастрової документації та статистичної звітності.
У нашій країні триває реформування економічних відносин на селі, земельна реформа, тож потреба в таких спеціалістах з кожним роком зростає.
На сучасному етапі до техніка-землевпорядника висуваються слідуючи вимоги:
-    Забезпечувати виконання вимог земельного законодавства;
-    Виконувати роботи з питань земельної реформи, спрямовані на перерозподіл, приватизацію земель, надання в користування , в тому числі на базі оренди.
-    Приймати участь в розробці програм та прогнозів, пов'язаних з регулюванням земельних відносин;
-    Вирішувати питання регулювання земельних відносин з метою створення умов для раціонального використання і охорони земель, збереження родючості ґрунтів, при виявленні порушень знаходити варіанти з їх усунення;
-    Виконує топографо-геодезичні розвідування, геоботанічне, ґрунтове, землевпорядне та інші види обстеження;
-    Здійснює державний контроль за дотриманням права власності на землю землевласниками та землекористувачами та встановленого режиму використання земельних ділянок відповідно до їх цільового призначення та умов надання;
-    Забезпечувати вищестоящі органи необхідними даними для розрахунків і обґрунтування програм з питань земельної реформи, здійснення землевпорядкування, реалізації заходів щодо раціонального використання та охорони земель.
-    Користуючись Постановами Уряду; земельним законодавством України, контролювати здійснення проектів внутрігосподарського землеустрою, хід освоєння земельних ділянок, проведення геологорозвідувальних, пошукових, гідротехнічних та інших робіт;
-    Виявляти вчасно види порушень земельного законодавства, вносити пропозиції щодо обмежень, тимчасової заборони чи припинення промислового, цільового та інших видів будівництва, освоєння земельних ділянок, проведення геологорозвідувальних, пошукових, агропроектних та інших робіт, що проводяться з порушенням земельного законодавства.
 
Навчальна практика з дисципліни "Геодезія"
 
Кабінет "Землевпорядного проектування"
Завідуюча кабінетом О.А. Книш

 Кабінет "Топографічного і землевпорядного креслення"
Завідуюча кабінетом О.В.Пугачова.
 
 
 
 
 
 
 


Категорія: Відділення | Додав: shady (30.03.2012)
Переглядів: 1987 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: